| Andreeaioan115 a întrebat:

Va place de Ian Somerhalder?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Normal că îmi place,e un tip foarte drăguț.Iar ca actor, mi-a plăcut în Lost, păcat că moare prea repede, dar mai apare și pe la final, mi-a plăcut în comedia How to Make Love to a Woman și mai puțin în The Anomaly, de exemplu,iar în TVD nici nu se pune problema, este chiar convingător și atractiv

9 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Dwaaa

| deeeaqq a răspuns:

E iubirea mea.

| Felissa13Eden a răspuns:

E un actor ok si arata bine pentru varsta lui..eh

| Desireღ a răspuns:

Îmi place mai mult Paul Wesley, scuze

| TCosminn a răspuns:

Stai, daca imi place dai funda sau daca iti raspund? Stiu ca a fost cu Nina Dobrev si ca se implica acum in actiuni de reducerea poluarii si studiul pamantului (ca ansamblu).

| MentalDisorder2 a răspuns:

Nu stiu cine-i ala da imi placi tu laughing)
Esti dragu, nu stiu dc am intrat aici sa-ti scriu asta da ma rog xD laughing

| MariaDN2002 a răspuns:

Da,este un actor bun si apreciat laughing

| onceuponatime77 a răspuns:

Nici nu se pune problema, normal ca mi place

| RigbyBarosanul a răspuns:

Nu prea dar daca iti place tie asta e tot ce conteaza!