| anonim_4396 a întrebat:

Va place filmul Jurnalele Vapirilor (The vampire diaries)? Eu il ador

Răspuns Câştigător
| love13 a răspuns:

Si eu adooor serialul love struck... O poveste minunata. Damon love struck-n'am ce sa mai zic! Super! love struck

9 răspunsuri:
| elys_9798 a răspuns:

Dap ador serialul, mai ales pe damon

| Amber_4825 a răspuns:

Este cel mai frumos barbat din lume il intrece pe brad pitt...o ador pe elena e foarte frumoasa

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Da ii frumos:X.imi plc happy

| Castiel a răspuns:

Prefer supernaturaltongue

| alexu1 a răspuns:

Toate episoadele la the vampire diaries doar aici http://serialehdonline.ucoz.com/

| alexu1 a răspuns:

Toate episoadele doar aici http://serialehdonline.ucoz.com/

| suruceanuirina a răspuns:

Da chiar filmu acesta este super nu stiu cum voua eu il ador

| Andreea6031 a răspuns:

Sigur ca da! Mai ales pe Damon

| StEph_3689 a răspuns:

Dap si mie imi place mai ales cand joaca persoane cunoscute miebig grinwinking intra pe twitter.ian si nina astepta fanii cu drag.big grin vor fi prietenosi si cu voiwinking