| yonnella a întrebat:

De ce personaj, va place din The Vampire Diaries - Jurnalele vampirilor?

Răspuns Câştigător
| d33a15 a răspuns:

Stefan..il ador

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Enzo,Elijah, Stefan Salvatore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pus intrebarea corecta, trebuia sa pui; cat de mult va place damon? iti dai seama ca majoritatea il aleg pe cel imputit ca si in realitate laughing,
pe blonda, nu cea din originali, prietena lui Elena ca tot o uit cum o cheama. imi plac blondele, poate de aia rolling on the floor

| yonnella explică (pentru anonim_4396):

Adica vrei sa spui de Caroline?

| anonim_4396 a răspuns (pentru yonnella):

Da ea, tot uit cum o cheama

| yonnella explică (pentru anonim_4396):

Nu am vrut sa intreb Cat de mult va place de Damon, am vrut sa intreb De ce personaj va place, de Damon, de Stefan sau de Elena, asta a fost intrebarea.

| lullaby23 a răspuns:

(Ni)Klaus, dar ne surprinde si mai mult in The Originals.

| Dontspeek a răspuns:

Damon desigur!

| andreea13deea a răspuns:

Klaus si Rebekah

| StilinskiS a răspuns:

Stefan

| yonnella explică (pentru StilinskiS):

si mie imi place de stefan si de damon si de Elena.

| Aly_Alexandra_1979 a răspuns:

Ce personaj? mh... de Damon happy

| Denisa120 a răspuns:

Stefan, Elena, Damon Lexi, Rebekah, Elijah, Khaterine, Caroline, Tyler, Matt,...îi Ador pe Toti da pe Stefan si Elena Mai mult