| TeenageGirl a întrebat:

Va place serialul Nikita? Eu il ador!

big grin

Dar The vampire diaries?

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nikita nu am vazut, dar TVDlove struck este bestial

| Th3eo a răspuns:

De Nikita nu am auzitbig grin dar imi place mult The vampire diaries. mai ales de damon:X m-am uitat la toate episoadele care au aparut pana acum si abia astept sa para si episodul 9(zielele astea trebuie sa apara). apor serialul acesta si as vrea sa nu se termine niciodatabig grinlaughing

| Adryana a răspuns:

La Nikita nu ma uit, dar The vampire diaries e adorabil :X

| veronica a răspuns:

Nu ma iut nici eu la nikita dar nu pierd niciun seral din v. d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu astept cu sufletul la gura fiecare zi de joi din saptamana pentru ca atunci apare, iar tocmai a2-a zi se gaseste pe net. Este. n-am cuvinte cum este The Vampire Diaries love struck