| anonim_4396 a întrebat:

Va place seria de filme Piratii din Caraibe?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DEBrown a răspuns:

Da! Unul din filmele mele preferate alaturi de Lord of the Rings si Harry Potter. Piratii din Caraibe imi place datorita lui Johnny Depp care te amuza mult dar in special lui Orlanda Bloom, care mi-a placut cum a jucat si in LOTR. Din piratii din Caraibe, scuze aici ca il copiez pe un prieten dar a zis bine replica la care se rezuma partea a 3-a din film "NOBODY MOVE! I've dropped me brain!" laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da. Ești fană să înțeleg!
Pa, pa.

| Psihiatra a răspuns:

Normal...mai ales ca joaca Orlando Bloombatting eyelashes x) cateva din filmele mele preferate happy

| xSoaked a răspuns:

Da, imi place foarte mult! Actori foarte buni ( mai ales Johnny si Keira ), in actiune sunt presarate ceva momente funny and so on. E chiar o serie foarte buna.

| saymoon a răspuns:

Da imi place.Sunt filme care chiar merita vazuta si tot din aceiasi categorie im place Stapanul inelelor.Imi place cum joaca J.Deep ca e amuzant si mereu ma face sa rad, cam asa rolling on the floor,rolling on the floor,rolling on the floor

| Sheridanx a răspuns:

Sunt filmele mele preferatebig grin. Probabil din cauza personajului lui Johnny Deppbatting eyelashes. Abia astept sa fie gata cea de-a 4-a parte. Nu cred ca imi va placea mai mult ca prima parte, dar cu siguranta o sa ma incantehee hee

| marui08 a răspuns:

Da, chiar foarte multtongue

| RUMBURAK a răspuns:

Super tare.Am auzit ca se toarna acum o noua parte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daa love struck

| Anonim1045 a răspuns:

Da! Sunt chiar tari filmele Piratii din Caraibe. Cel mai bine joaca Johnny Deppbig grin
Astept urmatorul film ca si ceilalti!

| Lutzu_4311 a răspuns:

Daa...foarte mult:X.astept lansarea urmatoarei parti.