| ForbiddenLove a întrebat:

Va placut episodul 1 din The Vampire Diaries? aici este promo de la ep 2 care apare vineri la noi in Romania >- http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Normal ca mi-a placut!
the vampire diaries este cel mai tare serial!

| BruneTTe a răspuns:

Mi-a placut chiar foarttte muultt love struck e din ce in ce mai interesanthee hee

| UNfriendLY a răspuns:

Nu

| Pepper9 a răspuns:

Buna. A fost super episodul love struck.Chiar vreau sa o vad pe Caroline vampir laughing.

| Lala20 a răspuns:

E genial :X
Cum adica apare in Romania?

| missphantomim97 a răspuns:

Dupa mine primul ep din sezonul doi a fost cel mai bun de pana acum. imi place mult de nina in rol de bad vampire. de abia astept urmatoarele episoade kiss

| vampire06 a răspuns:

Ms mult.