| Fitnesero12 a întrebat:

Va rog cum se numeste filmul dupa urmatoarele detalii pe care le mai tin minte.
Erau niste oameni in padure unul dintre ei ii spune sa nu mai avanseze ca sunt niste creaturi (tot forma de oameni au dar is parosi)daca intri in contact sau te musca te transformi ca ei, iar acela ii ruga pe amici lui sal omoare cat nu este tranformat dupa il omoara cand sa transformat.Mai incolo ei se lupta care sa supravetiuiasca dar sunt dezavantajati numeric din cauza infectiei si gasesc o pestera unde toti intra in ea ca sa se protejeze iar intrarea este baricadata ca sa nu intre. Dupa ei au inceput sa aiba simptome in special ochi rosi si trebuiau sa se duca dupa un antidot la un sat sau o insula si prin pestera era o gaura cu apa pe unde putau iesi, 3 cred ca au plecat restul au ramas.Va rog mult sa ma ajutati, am uitat numele filmului.(Mentionez ca nu sunt zombi!)

2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Oamenii viitorului.

| Celibataruexcitat a răspuns:

2 girl one cup baiatu meu