| DianaaaD a întrebat:

Va rog frumos stie cineva unde in Bucuresti de filmeaza noul serial "Pariu cu viata"? Mai detaliat ca nu sunt din Bucuresti si nu stiu orasul, daca imi spuneti "langa posta cutare.etc" as dori daca se poate sa imi spuneti strada,, si alte cele.happy

Răspuns Câştigător
| LondoneseCat a răspuns:

Se filmeaza in buftea la studiourile MediaPro, langa Bucuresti happy funda?:*

3 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
Eu stiam ca prin buftea la studiourile Media Probig grin

| Ramona1 a răspuns:

Din cate am azuit eu, se va difuza pe pro tv.Asta inseamna ca undeva prin Buftea

| Morena12 a răspuns:

La mine la liceu se filmeaza un serial dar nj care e big grin