| Pawlyk_Pawl_1996 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sa gasesc un film,nu mai tin minte cum se cheama dar stiu ca erau doi frati,unul era pers. principal(purta un fel de bocanci de fier din copilarie),din copilarie acestia au fost invatati de catre tatal sau tehnici de lupta si restul. Misiunea pers. principal(cel cu bocanci de fier,nu stiu cum al cheama,sry) este de a apara o fata de a nu fi rapita iar acesta esueaza intr-un moment dat, mai incolo fratisu a-l ingroapa de viu si acesta se ridica din mormant nevatamat si apoi se bat si o salveaza pe acea fata.
Scuze daca am ceva greseli sau daca nu am explicat destul de bine dar daca stiti cumva cum se numeste filmul m-as bucura tare mult s-mi raspundeti.
Dau funda evident!

1 răspuns:
| UserulAnonim a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar eu ma uit la Shameless, e cel mai tare serial!