| LAtata a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum se numeste serialul in care este un baiat zeu care are nevoie de o noua sabie adica cineva care are puteri sa se transforme in sabie si intalneste o fata care are sufletul pe jumatate pisica adica sufletul ei are coada?

Răspuns Câştigător
| Sakura13574 a răspuns:

Cred ca Noragami...

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

E noragami, dar tipa nu e jumatate pisica. Coada e doar un semn sa zic asa, ce ii apare cand este spirit, dupa ce paraseste corpul. Uite-te la primul episod si vei vedea care-i treaba.

| Croampa a răspuns:

E vorba de anime-ul Noragami! happy

Baiatul zeu este Yato
Baiatul sabie este Yukine
Fata jumate fantoma e Hyori! big grin

Sper ca te-am ajutat! big grin

| Exaizo a răspuns:

Naruto

| Barb0Senpai a răspuns:

Dupa cum ai descris maic sus cred ca e Soul Eaterwinking

| Barb0Senpai a răspuns:

Ahhh DA, Noragami e! Nu stiu cum de m-am gandit la Soul Eater in locul sau...
Oricum este un anime foarte bun!winking