| Anton_Seby_1992 a întrebat:

Va salut. Voiam sa caut o telenovela sau serial care a fost pe acasa tv acum vreo 10 ani poate si mai bine. Tot ce imi amintesc e ca personajul care era un negru mai slabut moare si in timp ce era in ambulanta resurcitat se afla im rai alaturi de toti prietenii sai care au murit pe parcursul serialului. Imi amintesc ca era si un nene batran care a aparut doar la inceputul serialului. Faza e ca nu moare pentru ca sotia sau iubita lui i.a dat cateva palme si s-a trezit din coma aia. Ma poate ajuta cineva? Nu stiu sigur dar nu vorbeau spaniola. Era ceva mai ciudat.

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Cachito de Cielo (Un colt de rai).

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă chiar vrei filmul, zi-mi cu exactitate anul in care l-ai vizionat și iti spun titlul filmului.
"acum vreo 10 ani poate si mai bine. " nu m-ajută cu nimic.