| ℬaby a întrebat:

Va uitati la Narcisa Salbatica de pe Antena1? Ce parere aveti despre acest serial?

12 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey.
pa da m-am uitat dar acum nu ma mai uit. a incepu sa nu'mi placa asa multlaughing
adica e cam plictisitor tot ce aratau erau scenele alea de dragosterolling eyeslaughing

| alexandrey a răspuns:

Nu-mi place erau mai bune cele din trecut, gen numai iubirea, lacrimi de iubire (acasa tv)

| IIIx333III a răspuns:

Buna! Da, ma uit. Si imi place. Este un serial bunicel, dar nu imi plac acele "secvente"... daca stii la ce ma refer. Actorii sunt talentati, si urmaresc in fiecare seara serialul. Funda?

| MrsBrunetzyka a răspuns:

E salbatic.

| Lalala a răspuns:

Eu il adoooor... e super[sper ca iti place s tie]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain numai ca e cam xxx

| Do_3377 a răspuns:

Curvasareala cum zice Becali laughing!

| ℓσʌɛ a răspuns:

Super tare ma uit inca de cand a incepu :X :X:X cel mai tare serial din loomeee!:X:*

| IoanaAprk a răspuns:

Dragoste si multa drama...imi place

| anonymus11 a răspuns:

Hmmm... bunicel, dar nu mare lucrubig grin

| babbyblue1712 a răspuns:

Hello! da dragut serialul dar dp mine nu e chiar asa de impresionant

| Robix a răspuns:

Hi!

Da, Mai ma uit cate odata, e interesant pentru ca iti capteaza atentia, oricum e interesant, mie unu imi place tongue