| KaterinaPetrova a întrebat:

Vampire diaries: ce vampir preferati? stefan, damon, sau katherine? si detaliihappy fundita cui vreau eubatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AleD a răspuns:

Apai sincer fiecare are ceva cemi place.stefan e genu ala de tip in care poti avea incredere si pe care te poti baza,mai matur,mai responsabil,mai cu capu pe unmeri,la care i pasa si de altii nu numa de el; damon e mai rebel si mai incapatanat cam ca si mine,e mai misterios,nu-i pasa asa de mult de altii in afr de elena si arata super:angryda si stefan imi lk cum aratabig grin:X),e mai razbunator; ksterina e foarte descurcareata,rebela,nu-i pasa de altii,smechera,isteata pentru ca a stiut cam de fiecare data sa scape de orice, mai independenta, da i si cam tarfa sincerbig grin.cred ca cel mai mult imi plk totusi rolu lui damon si katerina.mi se pare ca ei doi s-ar potrivi ca si personalitatedevilhee hee

11 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Damon.

| ღChloeeღ a răspuns:

Damon... becuz he is so sexy :X

| Elena_9064 a răspuns:

SIncer eu de la bun inceput l-am indragit pe Stefan, nu stiu de ce dar mi se pare mie ca este un tip superrrr de treaba frumos si istet. Cat despre Damon fratiorul lui scump la inceput il uram nu puteam sa-l suport dar in al 2-lea sezon am inceput sa-l indragesc si pe el dar nu la fel de mult ca pe Stefan.

| Bellatris a răspuns:

Damon si ochii lui.

| Beyk a răspuns:

Eu prefer vampirul katherine

| Grey96 a răspuns:

Damon pentru ca e foarte sexy si imi place atitudinea lui

| BlueFeeling a răspuns:

Katherine

| NyanCat99 a răspuns:

Stefan

| kate77 a răspuns:

Damon

| lexy_3988 a răspuns:

Dodata imi placea de stefan dar in sezonul 2 cel mai mult mea placut de damon mea placut faptul cum el isi arata dragostea sa fata de elena.