| KaterinaPetrova a întrebat:

Vampires diaries: sezonul 3 este ultimul sau vor mai aparea si altele?

Răspuns Câştigător
| lorena_4201 a răspuns:

Dupa cum spune "mazare" mai jos au semnat pe 6 sezoane pentru ca pana in 2010 au aparut 6 volume de la carte da anul asta apare al 7-lea.deci presupun ca il vor filma si pe'al 7-lea

9 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Asta depinde de raiting-ul pe care o sa il aiba sezonul 3.

| LadyLilith a răspuns:

Sezonul 3 incepe din 15 septembrie pe CW Network USA.
Daca vor continua sau nu cu un nou sezon, acela se hotaraste inainte de finalul sezonului 3 si depinde de vizualizari pe care a atins serialul cu fiecare episod. Eu sper din toata inima ca vor fi inca 10 sezoane tongue

| VivianKorea a răspuns:

Ultimu; l

| Mally98 a răspuns:

Vor mai aparea in toamna.:*:*

| Ely_8220 a răspuns:

Cred ca o sa mai fie si altele ii adorr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actorii au semnat contract pe 6 sezoane. Deci da, o sa mai fie muult si bine.

| Filehost a răspuns:

Cind vad prima serie din sezonul al patrulea iti dau raspunshappy

| Ganja1st a răspuns:

Vor mai aparea! Vampire diaries are multa audienta se compara la audienta cu SUpernatural.

| MaryAnneM a răspuns:

Heyyy nu cred ca va mai aparea un alt sezon pentru ca in sezonul 3 apar originalii si cea din intaia Petrova deci Nina Dobrev va juca 3 roluri...dar cine stie poate ca daca va avea audienta se va face si sezonul 4 oricum eu sper ca da pentru ca ador serialul love struck bye si Fundytza?:X