| love13 a întrebat:

Vara trecuta (2010) a fost la antena tv serialul sf-actiune HEROES de la ora 23:30-00:30 sezonul 1 si 2! Cine stie daca va mai fi si vara aceasta (2011)? Multumesc. Fundita!

Răspuns Câştigător
| Kaz a răspuns:

Nu stiu daca o sa mai fie la TV dar copiazal de pe net are 4 sau 5 sezoane nu mai stiu sigur sau poti sa il vezi online.sunt mai multe site-uri pe care poti sa il vizionezi. sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| love13 explică:

Da stiu ca este online. dar am intrebat happy sezonul 3 l-am vazut pe nethee hee