| indiafan a întrebat:

Voi ce credeti despre India? happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa inteleg ca dupa avatarul tau,esti fan India happy
Si mie imi place aceasta tara cu obiceiurile, traditiile ei, muzica indiana foarte mult, filmele indiene, e o tara foarte frumoasa.
Te pup!

| Weider a răspuns:

India e o tara de cretini.

| LolaLollita a răspuns:

Incredible India... mmm day dreaming
Cred ca o parte din mine este legata e aceasta tara. La ce ma gandesc atunci cand pronunt India? Voaluri, matase, eleganta, bijuterii, finete, feminitate, puritate.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu prea stiu multe despre ea ca tara, stiu ca in trafic e o dezordine totala.
totusi tu cred ca te referi la filmele indiene. ei bine sunt foarte dezamagit de regizorii acestor filme, n-au pic de creativite si actorii sunt praf. din senin toti incep sa danseze, intr-un dialog camera e atintita cand pe unul cand pe altul minute bune fara ca vreo unul sa spuna ceva. imi aduc aminte cand eram mai mic ca am vazut un film bun indian despre o poveste de dragoste, dar era vechi si am mai vazut unul despre o fantoma care era si horror si comedie. atat mi-a placut... probabil la tv nu se prea dau filme bune indiene si pe mine ma atrag mai mult cele facute de americani

| Exilee a răspuns (pentru LolaLollita):

O-hoho! Dar vad ca iti place sa fi rasfatata. Stii, de-as avea puterea necesara financiara, ai avea parte atat de dragoste, cat si de fericire simultan happy