| anna_7162 a întrebat:

Voi ce seriale urmariti? Eu urmaresc "Pretty Little Liars, The Vampire Diaries si Teen Wolf".

8 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Pretty little liarslove struck
Gossip girl

| AnnaMariaaa a răspuns:

Tvd,Grey's Anatomy,Gossip Girl,Lost,Private Practice, Fastlne, Pretty Little Liars

| AG a răspuns:

Pretty little liars, Supernatural, Criminal Minds, Lie to me

| n3bunatica a răspuns:

Buna! eu urmaesc"The vampire diaries, True blood, Supernatural, Chuck, Dr.House, Lie to me, The Mentalist"

| zzzzz a răspuns:

Pretty Little Liars, 90210, Episodes, Fetele Gilmore...

| Mentaaaaa a răspuns:

Buna! O sa iti spun si pe cele care le urmaresc acum si pe cele care le-am terminat : Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, True Blood, Supernatural, Gossip Girls, 90210, Lost (joaca si Ian in el cel care il joaca pe Damon ), Dr. House happy

| Annd a răspuns:

Lost

| SimmvonD a răspuns:

Eu urmaresc How I Met Your Mother,este o comedie geniala, 90210, Gossip Girl,Lie To Me,Lost, Secret Diary of a Call Girl, de asemenea imi place si Pretty Little Liars si Vampire Diaries happy