| Bloom3487 a întrebat:

Voi va uitati la animatii si ce varsta aveti? Eu am 25, mai merge cate-o animatie, dar genul meu preferat e 1.thriller.2crima 3. mister. 4horror 5.comedii 6. drama 7. western 8. , actiune 9, s.f, voi ce preferati cel mai mult ca gen?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hallo
SF,parodie,mister,pshiologie,groaza dar cu o poveste buna, de exemplu imi place mult oglinda neagra, si am vazut toate filmele de groaza din top 100 cinemagia groaza,mister,sf,pshiologie, imi place cazuri despre rapiti, lumi pararele, acelasi zi in fiecare zi de genu dar si care analiseaza natura umana, as putea spune ca imi place realismul nu idealismul, romantismul

| dullcat a răspuns:

Buna. Da.Sunt un pic mai mare decat tine, dar ma mai uit din cand in cand sau le las pe fundal sa ruleze. laughing E linistitor.De Craciun imi place sa vad episoadele tematice (nu lipseste Viata cu Louie sau Copiii de la 402, Tom si Jerry etc).