| TheRealBoy a întrebat:

Voiam sa stiu cum se numește un film.
Detalii: Un grup de tineri care au plecat într-un oraș, in drum spre acel oras, noaptea, una dintre fete vede o persoana care pare sa strige si sa bata in geam intr-o cladire abandonata înaltă care la sfârșitu filmului arata ca chiar ea era persoana care batea, si totul repetandu-se! Mai tarziu au de aface si cu ceva satanism, cu o fata straina care se omoara intr-o camera cu ei.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Parallels (2015)?

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Habar n-am despre ce film vorbesti, atata timp cat nu te exprimi corect.

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Poate e escape room

| TheRealBoy explică:

Am uitat sa mentionez ca e horror...