| xDr0gs a întrebat:

Buna TPU.A fost mai de mult un film la tv si mi s-a parut asa mai interesant si as vrea sa il vizionez din nou dar nu mai stiu cum se numea.Imi amintesc ca era un grup de tineri care au luat-o pe un drum gresit iar masina lor a luat-o la vale pe un deal iar motorul nu mai functiona si de acolo au scos-o cu ajutorul troliului. Dupa aceea unul dintre ei a plecat sa caute ajutoare iar pe drum a dat de un urs care pana la urma l-a sfasiat si a venit la masina speriat plin de sange iar fata care era cu el si cu inca un baiat a stat cu el sa il ingrijeasca iar celalalt baiat a plecat tot pe acolo sa caute ajutoare si i s-a intamplat la fel doar ca pe el nu l-a prins ursul iar in noaptea aceea baiatul ranit a murit. Adoua zi ursul le -a rasturnat masina dar din fericire nu i-a ranit pe niciunul iar baiatul acela a spus ca nu mai suporta, iar el a vrut sa gaseasca o alta cale sa ajunga dupa ajutoare si ursul tot il urmarea, dupa aceea au impins masina tot la vale pe drum si au dat de urs intr-un luminis unde l-au ademenit cu trupul celui decedat in masina unde au dat cu benzina prin ea iar dupa ce ursul aproape a intrat au dat foc si masina a explodat.Si dupa aceea au loat-o pe jos spre casa iar ursul a aparut si pana la urma au murit amandoi? Cine imi spune numele filmului primeste FundaVOT

5 răspunsuri:
| CiocolataCalda a răspuns:

Grizzly Park? thinking

| xDr0gs explică (pentru CiocolataCalda):

Imi pare rau dar nu este acesta.Off chiar nu imi amintec cum se numea.straight face

| stroegeorgi a răspuns:

Pai ti-as da un raspuns dar pe ce program era? Sau cumparati o revista cu programe si vezi numele filmului.

| xDr0gs explică (pentru stroegeorgi):

Pai era acum un an parca.

| xDr0gs explică (pentru stroegeorgi):

Cred ca pe Kanal D sau pe Antena 1 nu mai stiu sigur