| Shadow2018 a întrebat:

Vor fi mai mult de 3 sezoane in shadowhunters?

5 răspunsuri:
| BMicha3l a răspuns:

Sezonul 3 va aparea in 2018, data nu este inca fixata. Am auzit persoane spunand ca va incepe in ianuarie, altele in mai. Ceea ce este important este faptul ca vom avea inca 20 de episoade, deci un sezon plin, identic cu cel de-al doilea.

| Shadow2018 explică (pentru BMicha3l):

Stiu ca va aparea si al 3 lea sezon l, insa eu am intrebat daca vor fi mai mult de 3 sezoane.

| BMicha3l a răspuns (pentru Shadow2018):

Nu cred ca stie nimeni asta, oricum... bafta in cautarea raspunsului.

| Maria_Erika_2000_AAbX a răspuns:

Da, a aparut si sezonul 4, dar este in engleza.

| RGD98 a răspuns (pentru Maria_Erika_2000_AAbX):

Bună îmi poți da și mie link-ul cu site-ul pe care pot găsi sezonul 4. Mulțumesc