| Andreeutza_Dragutza a întrebat:

Vor venii actorii din Twilight in Romania?

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Bay disney eu iti zic ca te-ai indragostit de Robert.ai facut o obsesie pentru el laughing
Daca s.ar apropia putin de tine cred ca te.ai pisa pe tine si i.ai sari si in gat fatalaughing
Twilight is the best!
:*

12 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu cred că au auzit în primul rând de România! Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| winchesters a răspuns:

Ms mult pentru fundita si eu m-am saturat de DisneyIsDaTheBest si de prostiile eihappy. devine km enervanta si ipocrita cu obsesia ei pentru disney.si pentru robertlaughing
PwP:*

| ChristinaO a răspuns:

Ar avea motiv?

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu sau cel putin nu in viitorul apropiatsadsi eu as vrea mult sa-i vad dar asta e. Poate ne fac o surpriza si vin dupa premiera Zori de zi.

| Pho3nix a răspuns:

Da. Vor venii sa asfalteze gropile din Romania.

| addicting a răspuns:

Da...la ziua mealaughing
Hai sa fim seriosi care fata nu ar dori sa vina Rob la ziua ei sau Taylor
Deci eu cred ca nu vor veni.nu deocamdatahappy
XOXO-Bye

| AlLy_4922 a răspuns:

Nici intr-un milion de ani...As vrea eusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram ca o sa vina...

| Kennya a răspuns:

Hei daca a fost kiowa gordon(embry) in septembrie poate le spune sa vina si in Romania![cica i.au sfatuit ceilalti sa nu vina aicisad ]E un inceput...

Daa... ce n.as da sa vina Taylorlove struck

| EvEeVe_2225 a răspuns:

Vor veni:*
fundita?