| Ciocolataa20 a întrebat:

Voua de cine va place din Pariu cu Viata? Dar de cine nu va place?
Mie dintre fete imi place de Ioana, Anca si de Sara. Si nu imi place de Cora, are o voce frumoasa dar o intristeaza pe Ioana. happy happy happy

Răspuns Câştigător
| ale_6111 a răspuns:

1.Mie dintre fete -imi place de Ioana, Sara si Monica!
-nu imi place de Cora
2. Dintre baieti -imi place de Andrei, Cristi si Bubu
-nu imi place de Mihai(sau nu mai stiu cu il cheama)

3 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Ioana,monica,anca si sara.
nici mie nu-mi place de Cora:*:*
si baietii is aproape toti draguti.imi place de andreilove struck:*

| allynutsa a răspuns:

Ioana si Monicalove struck

| 12345677493234567890123456789012345678901234567890 a răspuns:

Sara si M0nika, iar din baieti Kristi, kora kinta normal, dar nu-mi place cum arata in rest tot normal