| Angelixa a întrebat:

Voua va place "Supernatural :Aventuri in lumea intunericului "? Mie da la nebunie as da orice sa-l intalnesc pe Dean

Răspuns Câştigător
| Violent a răspuns:

NUmi vine sa cred inca un fan inrait ca mine.Imi place la nebunie filmul asta.Am toate 6 sezoane pe calculator.Acum ma uit la sezonul doi.Cred ca eu as face la fel pentru al intilni pe Sam si pe Dean! Super film. Cel mai bun!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rooooxx a răspuns:

Il ador :-x

| Kapetanosable a răspuns:

Si eu am fazut prima parte si pot sa zic ca mi-a placut, dar totusi cam neotodox

| Dudette a răspuns:

Da. In 28 ianuarie apare sfarsitul sezonului. Totusi, preferam sa fie doar 5 sezoane. Sezonul 6 pare putin. tras de par.