| XoXoSecret a întrebat:

Vream si eu cateva filme horror? Funda♥

Răspuns Câştigător
| supremxxxoxo a răspuns:

Doamne ce tampenii de filme iti recomand astia. Uite aici grozaviile pe care trebuie de vazut, asculta de mine ca eu stiu ce vorbesc:
-REC(doar unu si doi)
-The Others(daca nu vezi pe asta nu te numesti om)
The Exorcism of Emily Rose(un film cu exorcizare foarte bun cam cel mai bun cu exorcizari)
-The Ring 1, 2(ia-le pe rand, ok)
-The Woman in black 2012(trebuie vazut)
-(Room) 1408(un horror si practic ce mi-e nu mi s-a parut horror, o sa te uimesti de actorii pe ii are, e ft bun filmul)
-no sa-ti mai comentez la urmoatoarele ca nu are rost ca eu iti dau numai bunaciunci de filme
-The Shining
-The Strangers
-Jeeper Creepers1
-Dead Silence (2007)
-Sinister
-Dark Skies (2013)-asta e nou si recomand cu caldura
P.S: Sa nu uiti de funda, astea-s toate horrorurile pe care trebuie sa le vada un cinefil in viata, daca vrei imi scrii un mesaj si-ti mai zic! Deci te rog sa dai funda, nu glumesc!

9 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Drag me to Hell~
E de groaza, uneori putin stupid dar are niste idei foarte tare, mai ales la sf te poti rade putin! happy
The Grudge 1, 2, 3 -
Un blestem ce continua, ft tare filmul, mai ales taratura chiar de ingrozeste!laughing
Unborn- are niste momente foarte tari, recomand smug
The Mirrors 1 si 2 :-s E ft interesant, si povestea la fel! happy
Martyrs - Filmul asta, e infiorator..de bun! E chiar de groaza, printre putinele care m-a inspaimantat, sa nu mai zic de povestea dramatica, aiaiai!

| Iama a răspuns:

The women in black
fingerprints
the grudge1; 2; 3
saw1; 2; 3; 4; 5; 6; 7
hatchet1; 2

| faramatania a răspuns:

Evil Dead
Sinister
The Cabin In The Woods
Wrong Turn 5
Grave Encounters 2
Texas Chainsaw 3D
Carrie (2013)

| 20ionel20 a răspuns:

Silence of the lambs, Halo, Apolo 18.

| JordanDeRomania a răspuns:

Dark me to the hell

| erika04 a răspuns:

Desert Vampires
Paranormal Xperience