| Aliison a întrebat:

Vreau și eu un film de dragoste, care să mă facă să plâng, în afară de: Titanic, A walk to remember, Dear John, Sweet November, Remember me, If only. Dau fundă la cel mai bun și ajutător răspuns!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Never Let me go
Before sunset
Before sunrise
The reader
P.S. I love you
Casablanca
Gone With the Wind
Amelie

8 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Eu iti sugerez the notebookwinking

| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
UN film superb de dragoste, în acelaşi timp şi trist
Wuthering Heights!
Numai bine!

| Oanarry a răspuns:

P.S. I love you da, cu siguranta. Si, am mai vazut eu aseara un film online, Click se numeste e comedie cu Adam Sandler, insa eu am ras si am plans in acelasi timp. E superb!

| MaddieXwi a răspuns:

The Vow. happy

| carrie78 a răspuns:

Lucky One, Hachiko, Blue Lagoon: The Awakening (2012),The Notebook cel mai bun film de dragoste, dupa parerea mea :*

| Lacramioara31 a răspuns:

The Lucky one.happy

| sky77 a răspuns:

The Notebook

| SandraLidia95 a răspuns:

Incearca : P.S. I love you!