| Lidia_4345 a întrebat:

Vreau sa fiu actrita sau fotomodel.Cum pot reusi? Unde gasesc anunturi de casting(in Bucuresti)? Lucreaza cineva dintre voi in domeniu? Cum este? Ma puteti ajuta si pe mine?

Răspuns Câştigător
| Alessandra_6898 a răspuns:

Pai la mare eforie sunt multe anunturi si daca te duci pe acolo pe unde sunt magazinele poate gasesti si u ceva.Success si sper ca ti-am fost de ajutorwinking!

4 răspunsuri:
| teddy87 a răspuns:

Http://rocasting.ning.com/

pe aici gasesti

| teddy87 a răspuns:

Http://rocasting.ning.com/ aici sigur merita sa mergi :D
dar mai ai putin timp pana pe 18

| potzo a răspuns:

Www.twistmedia.ro - par cei mai tari

| Alexandra_Georgiana_1994 a răspuns:

Vrei sa fi actrita sau fotomodel? contacteaza-ma ..eu lucrez in acest domeniu georgiana.alexandra94