| LaySsa27 a întrebat:

Vreau sa stiu in ce zile ale saptamanii va fi Nini! Ca am vazut ca marti si miercuri nu este!

Dau fundaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Buna!
Saptamana aceasta nu va fi difuzat nini, nici saptamana viitoare : asa am auzit. Si mie imi place Nini si il astept cu drag:X
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Funda?

5 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Stiu sunt scarba rau!
cred ca o sa inceapa de saptamana viitoare normal...
poti sa le vezi in spaniola pe youtube...scrie Nini ep...
in loc de... pune nr ep
ep. sunt pana la 128 in care Nini se marita cu Tomas :X

Bafta

| RuXx_9720 a răspuns:

Nu este nini in vacanta tongue:X si eu sunt maree fana laughing sad

| Adiinna a răspuns:

Pai este Joi Vineri Sambata Si Lunii Te rog Fundaa

| Dubbs a răspuns:

Nu eu nu stiu dar in programul tv scrie ca va fi azi la 21:25. desi marti si miercuri nu a fost, s-ar putea sa fie azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne dă să fie azi te roooooooggggggggggggggggggggggggggggg!