| xMaryannex a întrebat:

Vreau sa vizionez un film in aceasta seara si nu stiu care. Ce film imi recomandati, tinanand cont ca sun o fata de 17 ani; nu vreau filme cu adolescenti, vulgare, horror sau de pierdere de timp, nici vreun film prea siropos de dragoste. Dau funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legends of the Fall.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ce zici de un thriller psihologic? "Inception" sunt sigura ca iti va antrena mintea putintel happy

| Cobra56289 a răspuns:

Pai ce genuri iti plac.

| Intelligente a răspuns:

''din nou la 17 ani ''are cate putin din toate, ''hachiko'' sau ''paulie'' cam triste.