| AIPS a întrebat:

Vreau si eu carti sau filme gen Diverget, Insurgent, Allegiant(Trologia de la divergent) sau The Hunger Games

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filme:The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),The Giver (2014),The Maze Runner (2014),Delirium (2014),mai poți încerca:Beautiful Creatures (2013),Upside Down (2012),Chronicle (2012),Rubinrot (2013),In Time (2011),Push (2009),I Am Number Four (2011),The Covenant (2006)
Cărți:The Giver by Lois Lowry,The Mortal Instruments (City of Bones,City of Ashes,City of Glass,City of Fallen Angels,City of Lost Souls,City of Heavenly Fire) by Cassandra Clare, Beautiful Creatures (seria) by Kami Garcia & Margaret Stohl, The Maze Runner by James Dashner, Rubinrot (seria) by Kerstin Gier, Delirium by Lauren Oliver

1 răspuns:
| Rozella a răspuns:

The Maze Runner, mie mi-a placut foarte mult si sunt de asemenea fana The Hunger Games si Divergent