| insomnia a întrebat:

Vreau si eu filme cu adolescenti happy. Sau filme care trebuie vazute.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

A Cinderella Story, She´s All That, Can´t Hardly Wait, Drive Me Crazy, Picture This!, Mean Girls, 17 Again, Trojan War, The Sisterhood of the Travelling Pants, The Cheetah Girls, 10 Things I Hate About You, She´s the Man, Read It and Weap, It´s a Boy Girl Thing, Get Over It, Clueless, Sydney White, John Tucker Must Die, Freaky Friday, Boys and Girls, Ratz, Sleepover, Confessions of a Teenage Drama Queen

17 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| LittleandLiars a răspuns:

Daca esti fata :Bratz, Aqumarin, Freaky Friday, A cinderella story, Another cinderella story, Cated Kally, Singur acasa 1, 2, 3 si HSM cam astea mi-au venit in minte a si Harry Potter

Vizionare placutawinkingwinking

| alle01 a răspuns:

Freaky Friday e super love strucklove struck sau Just my luckbatting eyelashes Alice in Wonderland 2010batting eyelashes Mean girls 1/2 ...sau ai putea sa te uiti la serialele: Vampire Diarieswinking love strucklove struck Funda?batting eyelashes

| brunetteee a răspuns:

Another Cinderella Story;
Bratz;
Bring It On In It to Win It -;
John Tucker Must Die;
Its a Boy Girl Thing;
Mean girls;
Not another teen movie;
The Hot Chick.
Sper ca am putut sa-ti fiu de ajutor big grin

| brunetteee a răspuns:

Aa si
American pie { 1, 2, 3, 4, 5 }

| Razvy197 a răspuns:

Filmul care mi-a placut cel mai mult a fost 17 again (Din nou la 17 ani) si mi se parea ca era cu Zac Efron.

| PA21345678i9 a răspuns:

American Pie [toate];
Bruno;
Cow Bells;
17 again';
Hanna Montana the movie;
Bride war;
Sharlock Homles;
A walk to remamber;
The pianist.
Si multe altele.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mean girls 2 (2011) in el joca Claire Holt (din h2o), Nicole Anderson(jonas broathers), Jennifer Stone (wizards of waverly place), Meaghan Jette Martin (camp rock) si Diego Gonzales (rebelde) pe acesta ai putea sa il vezi este nou.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Another Cinderella Story :X

| daii a răspuns:

The Fast and the Furious: Tokyo Drift;
Permis de casatorie;
Rapeste-mi inima;
Aquamarine;
Ca in rai;
Dragoste risipita;
In slujba vietii;
Singur acasa;
Combinatie Periculoasa;
O cenusareasa moderna;
O alta cenusareasa moderna;
John Tucker trebuie sa moara;
Ce isi doreste o fata;
She's the man;
Twilight;
New Moon;
American Pie;
The notebook;
A walk to remember;
Step up 1, 2;
Fiica presedintelui;
Dirty Dancing;
Coyote ugly;
17 again;
Eu si printul;
HSM;
Camp rock.
vizionare placutahappy

by daiiwinking

| Clauditza a răspuns:

Marilena de la p7 gasesti pe youtube sunt doar 5 parti, le gasesti pe toate acolo. Mie imi plac mult toate partile daca asculti rap e si mai bine o sa iti placa.

| funnygirl a răspuns:

Love Don't Cost a Thing;
Cruel Intentions;
She's All That;
Boys and Girls;
Down to You;
Not Another Teen Movie;
10 Things I Hate About You;
Save the Last Dance;
Bring It On;
EuroTrip;
The Girl Next Door;
Hot chick;
Just My Luck;
How High;
Superbad;
Cheatswinking.

Alte răspunsuri
| roro.rebela a răspuns:

Pai ce sa zic: Ani de liceu, Viva high schol musical Mexico, si mai simplu urmareste El nombre de amor (telenovela incepe la ora 18:30).