| gazaru a întrebat:

Vreau si eu filme de actiune gen:FBI,SWAT,lupte,impuscaturi,lunetisti, fortele speciale...

Răspuns Câştigător
| restroccck a răspuns:

Daca vrei poti sa incerci unul dintre aceste filme de actiune :
Furia Eroi anonimi
Zanjeer
The Gateway - lovitura
Betrayal
The Expendables 3
Cutthroat Island
Batman Begins
Bravo Two Zero
iNumber Number
The Guest
The Man Who Knew Too Little
Bang Bang
The Maze Runner
Børning
Si da ming bu 3
Astea sunt niste filme la care m-am uitat si sunt foarte bune cauta-le si alege unu dintre ele Dar cel mai bun dupa mine ar fi : Furia: Eroi anonimi Funda?/?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Shawshank Redemption (1994), The Green Mile (1999), Léon: The Professional (1994), Drive (2011), A Time to Kill (1996), Dancer In The Dark (2000), Cidade de Deus (2002), Blue Velvet (1986), Once Upon a Time in America (1984), Justitiarul (2014)...

| mgtow a răspuns:

Delta force 1/2, swat: fire fight, eroi de sacrificiu 1, 2, 3

| Green66 a răspuns:

Shooter (2007)
The Bourne Identity (2002)
The Bourne Supremacy (2004)
The Bourne Ultimatum (2007)
The Bourne Legacy (2012)
Salt (2010)
Safe House (2012)
From Paris with Love (2010)
Inside Man (2006)
Taken (2008)
Colombiana (2011)
Man on Fire (2004)
The Tourist (2010)

| LimitCs a răspuns:

Hai sa fim politisti, Cod rosu la casa alba, Godzila, Madagascar pinguin 2014