| patricia_8129 a întrebat:

Vreau si eu filme de dragoste adolescentine dati mie mie nume de cele mai frumoase. dau fundita

7 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

The Last Song
Charlie St. Cloud
Beastly
Another Cinderella Story
Twilight Amurg
Twilight Luna Noua
Twilight Eclipsa

| Laya a răspuns:

Uite, intra pe link-ul asta: http://www.pink-mania.info/filme-cu-adolescenti/ si vei gasi multe filme cu adolescenti si o mica descriere pentru fiecare!
Sper ca te-am ajutat! Vizionare faina!

| Rill a răspuns:

Twilight
Luma noua
Eclipsa
A walk to remember
A Cinderella Story(cu Hilary Duff)
Remember me
Chasing liberty
Sidney White

| XdeaaX a răspuns:

Pai clar ca cel mai frumos film de dragoste se numeste"AMURG".
funtitza:X?

| patricia_8129 explică:

Si*ma scuzati

| mady_4295 a răspuns:

Liceeni toate partile, high school musical123, camp rock, al 13-lea an
cadet kenny

| Mariutza_1905 a răspuns:

The House Bunny; American pie; Cruel intentions; She’s all that; Boys and girls