| anonim_4396 a întrebat:

Vreau și eu filme de genu ala de aventura și acțiune cu omeni care se schimba total, care învață sa lupte și devin buni, cum e Angelina Jolie in filmele cu asasini, care învață sa supraviețuiască sau se întâlnesc cu măiestrii buni in lupte care-i învață, apoi își schimba viața, sa fie de aventura, de supraviețuire, din care ai ce învață, cu femei puternice etc

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Anna (2019)
Hanna (2011)
Nikita (oricare dintre versiuni)
Lucy (2014)
Haywire (2011)

| dinaprilie a răspuns:

Jean claude van damme sport sangeros 1

| Ciprian09 a răspuns:

Wanted
Doctor Strange
Red
Etc etc

| anonim_4396 explică (pentru Ciprian09):

Ma ajuta ca in loc de etc sa continui laughing

| Ciprian09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Finch
No time to die
Indiana Jones
The Hittman Bodyguard 1/2
The Call of the Wild
News of the World
etc etc! daca mai doresti, lasa mi mesaj laughing

| Vasile2003 a răspuns:

Divergent/Insurgent/Allegiant
Maze Runner 1, 2, 3
Al 7 lea fiu
Percy Jackson
I am number four
King Arthur

Vizionare plăcută!

| Aallexxuuttzzuu a răspuns:

Gasesti aici cateva filme de genul la o calitate foarte buna: https://www.filmeonlinehdfull.com

| SanduDediu74 a răspuns:

Red line, linjokore.kizdosnicha,bangbrose,bansijamping,pinguinul si caldarusca, ratusca si melu ratacit, buturuga si merele de aur, leul fara coada, cainele cu 3 iezi,laptareasa kizdosnel,sir dan,Eva si coada lacului, barbut, Caldararii traind printe negura, lacrima lui Ovidiu 5, Guta si microfonul maro,Closca de aur,Periuta de dinti si sapunu,Andrusca si masa saltareata,Gunoiul un film de Ovidiu Nastase,Legitimatia babuinului cu fundu rosu, Jon Coiones, Gudentag un film realizat de Ancuta Ciocarline, Aventura baietilor gemeni, Moartea suspecta cu telefonul la ureche.Acestea sunt doar niste filme pe care le-am vizionat impreuna cu vecinul meu Aurel Snarghet! Seara buna!