| RockLover94 a întrebat:

Vreau si eu niste drame care sa ma faca sa planghappyFara The last song, A walk to remember, The notebook, Letters to god, Remember me, Dear John si Letters to JuliethappyFunditawinking

Răspuns Câştigător
| alexxa a răspuns:

August rush, my sister's keeper, no reservation, black swan, never let me go, flipped, Edward scissorhands, the jerk theory, juno, an education, charlie st. cloud, the devil wears prada, Marley and me(toate sunt extraordinare...merita vazute happy )

12 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Titanicbig grin scuze dar dupa cum vad ai vazut toate dramele care le stiam si euhee hee

| Dyana_2608 a răspuns:

If only-chiar merita sa te uiti. Am plans inca o ora dupa ce s-a terminat filmulblushing
Love story-e mai vechi dar e foarte trist
Ice castle
Pe mine chiar m-au atins filmele acestea. Sper sa iti placa.
Vizionare placuta
Love story-

| Dyana_2608 a răspuns:

If only-am mai plans o ora dupa ce s-a terminat
Love story-e mai vechi dar merita
Ice castle
Pe mine chiar m-au atins filmele acestea si sper sa iti placa si tie. Vizionare placuta

| yumeee a răspuns:

Dacă accepţi cultura asiatică, uită-te la 1 liter of tears, e un film japonez, l-am văzut acum vreo 4 ani... Dar nu e film artistic, are 10 episoade.
Nu îţi zic despre ce-i, că poate o să te uiţi la el :)), dar menţionez că e o poveste reală.
Eu în general nu mă uit la chestii d-astea, dar filmul ăsta chiar m-a impresionat.
http://reviewasia.net/japanese-doramas/2005/one-liter-of-tears.html

| bea_6905 a răspuns:

Hachiko: A dog`s story.

Vei plange cu siguranta. happy

| mmeee79 a răspuns:

Titanic happy

| leonardo a răspuns:

The green mile

| Nicole a răspuns:

Hatiko>> super tare filmul e despre un ciine husky, eu l`am privit pe lb. rusa
vezi poate gasesti pe engleza sau romana...garantez ca o sati placa

Funda?>big grin

| DizzYuzzY a răspuns:

Incearca If Only e superb:X si Titanicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic.

| XxLorenaxX a răspuns:

Titanic?laughing

| make5wishes a răspuns:

Ghost
The reader
The eternal sunshine of a spotless mind