| PufuleteeXD a întrebat:

Vreau si eu niste filme gen The Last Song sau A walk to remember. :]

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

The notebook
If only
Sweet November
P.S I love you
Remember me
Titanic
La rascruce de vanturi
Dear John

| iuli a răspuns:

Charlie St. Cloud
Keith(seamana mult cu A walk to remember, numai ca aici fata e populara si baiatul e bolnav)

| LadyLilith a răspuns:

Remember Me, The Notebook, Message in a bottle, Pearl Harbor, Love Story, Just like heaven, Bright star

| sonia7026 a răspuns:

Hm...si mie mi-a placut f mult The last song.
Ceva asemanator:
Charlie St.Cloud
The notebook
Dear John
If only

| Shine a răspuns:

Trebuie neaparat sa vezi filmul "Remember me" sau "Love and other drugs":X

| Grigoo a răspuns:

Un film tot gen astea este Sweet november si Autumn in new york.
sunt geniale!

| amintirestearsa a răspuns:

Poy iti spun eu cateva...care le-am vazut si sunt foarte tari:dlove struck
Dear John
Mean girls
Mean girls 2
Another cinderella story
A cinderella story
She`s the man
Letters to juliet
Funda:X?

| lolololioly a răspuns:

Ar merita sa te uiti la Toamna in New York sau la Remember Me. Si sa nu uit de P.S. I love you. Deasemenea pentru ceva mai multa tristete poti sa te uiti la Never let me go happy

Sper sa-ti foloseasca. funda?smugbig grin