| RockLover94 a întrebat:

Vreau si eu niste filme psihologice si drame bunebig grin Funditahappy

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Iar imi scriu preferatul: The Butterfly Effect. Si 1 si 2. 3 e foarte prost. E drama, e psihologic, e superb, e Ashton Kutcher in rol principal in 1laughing. Lasand gluma, e un film superb. Ar mai fi si Bled, Requiem for a dream

| Geani96 a răspuns:

Cauta The Shawshank Redemption( Inchisoarea Ingerilor) si nu vei regreta. Un film vechi de prin 1993 daca nu ma insel, e foarte tare happy

| anna_8174 a răspuns:

thinking
Incearca American Psycho
21 grams
Lost in translation
The jacket
American Beauty
A beautiful mind
The game
Se7en
The prestige
Vietile altora
Requiem for a dream
Vanilla sky

| andre3ea_1248 a răspuns:

Filme psihologice nu stiu dar din categoria dramelor ti le recomand cu placere pe:if only, PS I love you, a walk to remember, the notebook, sweet november si kites. Sunt niste filme de exceptie care merita vizionate ori de cate ori ai ocazia. Vizionare placuta! Fundabig grin?