| Marius151 a întrebat:

Vreau si eu niste seriale care merita vazute. Ultimele la care m-am uitat sunt: Californication, The OC, V, Nikita, Secret diary of a call girl, lie to me

Răspuns Câştigător
| ileana_5795 a răspuns:

The Mentalist (care, parerea mea, este mai bun decat Lie to me), House M.D. (sunt rezolvate cazuri medicale; il recomand),
One Tree Hill (acum se cam lungeste dar primele sezoane sunt dragute);
Heroes (mai sf asa. dar interesant)

3 răspunsuri:
| X a răspuns:

The vampire diaires(super tare),Chuck,Gossip Girl,The Mentalist, Smallville, Two and a half man(super tare)

| 1ce a răspuns:

Iti recmand Heroes, Fringe si Grey's Anatomy.

| somebody30 a răspuns:

Gossip Girl si Ghost Whisperer sunt preferatele mele