| Prince_Amir_1995 a întrebat:

Vreau si eu o comedie buna la genul sa razi sa te prapadesti pe jos...

6 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Vrei să-ți dau un t.o.r.e.n.t cu Laurel& Hardy are aproape 40 de video-uri.Eu Am descărcat 18 cele mai interesante am și subtitrare luat separat. le am pe un card de 16 gb.
Își dau și sursa subtitrărilor sau preferi filme?

Intră pe yts.am or s.e.v.e.n.t.o.r.r.e.n.t.s or s.h.a.a.n.i.g.s.e și selectează categoria comedy movies

| AlexSalling a răspuns:

Rat Race (2001)

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

The A Team(Echipa de soc), il gasesti si pe Youtube.

| darkcynical232 a răspuns:

Bunicu dezlantuit
Marea mahmureala
deadpool (e mai mult actiune, dar are niste faze tari)
The Bounty Hunter
Ora de varf (jackie chan...)
Meet the Parents
Ace Ventura

| Dusmanul a răspuns:

Les visiteurs (1993); Alibi.com (2017); Qu'est-ce cu'on a fait au Bon Dieu? (Serial (Bad) Weddings (2014)) - frantuzesti, dar bune big grin

| Balan_Andrei_1987 a răspuns:

Marea mahmureala. 1, 2 si 3