| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca mai exista filme horror bune sau cel putin asemanatoare cu 28 Day's later, Drag me to hell

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

The Exorcist
Insidious
Night Of The Living Dead
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
The Exorcism of Emily Rose
Priest
Drag Me To Hell
Poltergeist
Psycho
The Grudge
Phantasm II
The Thing
The Fog
Dead Silence
ATM
One Missed Call
Candyman
Quarantine
Hostel

5 răspunsuri:
| Ioana22B a răspuns:

Mi s-au paut interesante: Dead Silence, The Orphan, Case 39.

| MrAlex a răspuns:

-Abraham Lincoln: Vampire Hunter
-Chernobyl Diaries
-Underworld: Awakening
-[REC]³ Génesis

| alexfunjohncena a răspuns:

Poie eu zic sa te uiti la casa de ceara, vaporul bantuit, casa bantuita, cimitirul animalelor! Funda?

| MicutzBlondutz a răspuns:

Pai eu ti-as sugera Abraham Lincoln:Vampire Hunter cum a spus si alex si The Dead Of The Violent Dead sau ceva de genul nu mai tin minte numele l-am vazut la ziua mea acum 1, 2 ani

| ToOmYOfficial96 a răspuns:

Daca-ti plac filmele horror incearca cv adevarat :
Jeeper Creeper 2
Wrong Turn 4
The Grudge
Constantine