| Cristea a întrebat:

Vreau si eu un film bun...actiune/comedie. Funda celui care imi spune un film pe care nu l-am vazutbig grin. (tin sa mentionez ca am vazut destule filme)

5 răspunsuri:
| djciupi a răspuns:

Film de comedie bun este
Kids in America
apoi altele
Leon
Assassination.Game
X-Men.First.Class
dar cel mai mult mi-a placut un film care are si animatie in el "Hop" se numeste este un film extraordinar, recomand

| PlasticMoon a răspuns:

Date love
e fain

| sonia_6457 a răspuns:

0.laughing titanik laughing
1.the handgover
2.Dennis pericol public 2
3.Big Mommas: Like Father, Like Son
4.Norbi
5.Doua pupeze albe
2.Singur acasa toate partile
3.Marmaduke
4.Mr bean in vacanta
5.Pantera roz 1 sh 2
Pretty woman e the best. Mai e la fel de tare life as we know it
astea mi-ai plc extraordinar. x comedie mi-ai plc twilight, piratii din caraibe, love story, PRINCE OF PERSIA e super! actiune, sf dragoste, adrenalina, e the best... aproape...
funda doar daca ti-au placut!

| Hauhauhau a răspuns:

Green Lantern

| RmpvSorana a răspuns:

Tais toi...e cea mai faină comedie pe care am văzut.o eu pînă acum.