| KaterinaPetrova a întrebat:

Vreau si eu un film de groaza bun 2011 care chiar merita vizionat. fara chestii sf gen extraterestrii sau robotilaughing))) sa fie cu bantuieli sau nu stiu ceva de genu mai hoooooooorrrrooorr sa nu pot dormi noaptealaughing chiar o exista as ceva?laughing FUNDOI!

7 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Cel mai bun film horror din 2011 este Scream 4, am avut multe cosmaruri dupa ce l-am vizionat la cinema. Un film excelent!
Alte filme horror din 2011 sunt:
Wake Wood, Priest si the Rite

| adutzadragutza a răspuns:

Miroor si amusament :X

| Mellyssa999 a răspuns:

The night of the demons e superrlove struck

| Arisu a răspuns:

пила,зеркала,глаз,остров харпера, poti privi zercala este foarte infricosetor!

| andyspider a răspuns:

Salut, incerca "The Resident". Vizionare placuta happy

| amy613 a răspuns:

The exorcism of Emily Rose :X

| AndreKittana a răspuns:

Hi stiu eu unfilmcel mai nou film horror aparut se cheama Seconds Apart e cool