| JustThat a întrebat:

Vreau si eu un site unde pot vedea filmul "So undercover" online :* Multumesc :* Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| andralada a răspuns:

Http://www.onlinemoca.com/so-undercover-2012/ uite aici e filmu in caz ca nu l-ai vazut :P cu tot cu subtitrare

3 răspunsuri:
| AleeSsandraa a răspuns:

Filmu a fost lansat in U.s.a. pe 7 decembrie presupun ca o sa dureze ceva vreme sa apara si in Romania. Oricum in momentul de fata nu il gasesti pe net sa.l vezi online si nici macar sa.l downloadezi. Si eu astept cu nerabdare sa.l vad. :d

| eMiiau a răspuns:

Banuiesc ca filmul inca nu e lansat in cinematografe si de asta nu-l gasesc pe nicaieri.