| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un film de comedie dar sa razi pana cazi sub pat..nu razi o data hahaha si gata...sau ca ii zice unu la ala ca e prost [hahaha] doar prin vb si prin fapte vreau... dar nu american pye sau altele.

Vreau ceva COMIC..si nu insirati o suta de filme

3 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

The Ugly TruthhappyE comedie grea. O zi buna

| noqq a răspuns:

Blue Streaklaughing am ras la el de n-am mai pututlaughing cauta pe youtube catalin bordea face stand up te caci pe tine, baftahappy

| inimioaremov a răspuns:

Poti incerca Ratatouille, Madagascar.Eu am ras cu lacrimi la amandoua>>>