| JeSuisElle a întrebat:

Vreau un serial gen "Jurnalele vampirilor " sa fie captivant, chestii supernaturale si adolescenti / tipi buni rolling on the floor. Funda :3

7 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Bună!
Hristos a înviat!
Poţi încerca
♦Supernatural ( doar dacă ai timp pentru că are multe sezoane )
♦Gossip Girl ( cu mulţi tipi sexy )
♦Game of Thrones ( este captivant şi a câştigat multe premii şi sunt câţiva tipi sexy )
♦Prison Break ( poate nu pe gustul tău dar nu o să te plictiseşti absolut deloc. Este genial.)

Vizionare plăcută!

| Madaliinaaa a răspuns:

Hristos a înviat!
Anatomia lui Grey
Gossip girls
Supernatural.

| FloryDo a răspuns:

Beauty and the Beast
Supernatural
Teen Wolf

| faramatania a răspuns:

Fallen
Supernatural
Teen Wolf
Heroes
The Secret Circle

| ma3 a răspuns:

Nu cred ca am vazut tipi mai bine facuti ca in Spartacus big grin chiar daca nu e supranatural sau cu adolescenti, e foarte captivant si nu are decat 2 sezoane.

| djice99 a răspuns:

Gasesti mai multe daca utilizezi acest link
http://cinemabiledonline.blogspot.ro/ ceva ce probabil o sa iti foloseseasca Succes

| andradaiuli a răspuns:

Ai vazut twilight?
ti-as recomanda sa te uiti la twilight
sper ca am fost de ajutor

Întrebări recente