| dwe12_1231 a întrebat:

Vum credeti ca se va termina naruto shippuden? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna.
Eu sper sa nu se termine, atunci cand o sa am 60 de ani joia daca ma cheama nepoti la ei sa le zic ca nu pot pentru ca trebuie sa ma uit la Naruto Shippuden laughinglaughinglaughing! Chiar as vrea asta adica nici chiar pana la 60 de ani ca o sa se ajunga la episodul 10.000 pana la urma dar sa mai contina pana oi face 25 laughinglaughing

2 răspunsuri:
| Lovepets a răspuns:

Eu cred ca Naruto Shippuden se va termina dupa lupta intre Sasuke si Naruto in care se va decide ce se va intampa mai departe de ex.(Sasuke se va intoarce in sat daca il convinge Naruto sau va muri), deoarece Naruto daca moare vulpea cu 9 cozi o sa iasa din el si o sa-l omoare pe Sasuke imediat.Asa ca trebuie sa mai astepti pana se vor lupta intre ei. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| lowraider26 a răspuns:

De fapt incepand de la ep 269 mai sunt aprox 197 ep de vizionat apoi incepe noua serie NARUTO AKIPPUDEN happy