| MJ4everkingofpop a întrebat:

Cate episoade credeti ca va avea Naruto Shippuden?
Si cum credeti ca se va termina?

Răspuns Câştigător
| Lumynyzza a răspuns:

Umm cred ca peste 400 si Naruto o sa fie cu Hinata. Choji cu Ino. Shikamaru cu Temari. Sakura umm Sasuke? Kakashi umm as vrea sa fie cu Sakura dar cred ca o sa fie cu Shizuno. Naruto Hokage

| mirelutza21 a răspuns (pentru Lumynyzza):

Crede-ma ca daca as fi pus eu intrebarea ti-as fi declarat raspunsul castigator imediat!laughing Imi place mai ales ca i-ai mentionat pe ShikaTema(si ceilalti bineinteles care iarasi imi plac foarte mult)happy

7 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

Vreo 440 (dublul la naruto normal)
se va termina cand naruto va ajunge hokage

| Arikirinmotoka a răspuns:

Inca nu se stie cate episoade va avea Naruto shippuden, dar eu cred ca se va termina cu lupta lui Naruto si Sasuke( cred ca Naruto va invinge).
Cred ca dupa ce se va termina razboiul naruto va deveni hokage.

| Gray77 a răspuns:

Nu stiu de ce dar stiti atunci cand era mic, era o piatra pe care erau trecute numele eroilor(morti), si am vazut un preview, in care Naruto moare si numele lui este scris acolo.

| Charlly a răspuns:

Multe,multe cred ca vreo 500 cam asa.happy Ai Narutoo sigur, sigur va ramane cu Hinata:X

| sSakuraSs a răspuns:

Vor fi mai multe pana in 2014 sau 1015 pentru ca apoi apare akkipunde!

| Abby12 a răspuns:

Cred ca o sa aiba vreo... 500 de episoade. Cred ca se va termina ca Naruto o sa devina Hokage si o sa fie cu Hinata. Sakura cu Sasuke... big grin