| llylaav a întrebat:

Ziceti-mi cele mai tari comedii. funda

5 răspunsuri:
| VladM15 a răspuns:

Mr. been

| eusebiumunteanu a răspuns:

Http://cinemagia.ro, le cauti dupa categorie si le vezi care sunt cele mai de calitate dupa nota data de acel site (ex: 4= film ce nu merita timpul pierdut; 7, 5= un film garantat cu calitate)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hope&Faith,The dilema,No strings attached, take me home tonight, your highness.

| stanlaura80 a răspuns:

Eu am vazut un film (scarie movie) care e o combinatie intre film de groaza si comedie...Sincer e mai mult comedie :
Scarie movie, Mean girls, 10 things I hate about you, 100 girls, American pie, Not another teen movie, The house bunny, Fired up, Confessions of Shopaholic