| Upz0r3 a întrebat:

Ziceti-mi niste filme cu asasini contemporani sau de pe vremuri cu sabii,arcuri, etc. Preferabil din 2010+ dar daca stiti filme reusite mai vechi nu e problema. FUNDA pentru cat mai multe.

Răspuns Câştigător
| rafael96 a răspuns:

The Mechanic
trilogia The Bourne
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
V for Vendetta
Bangkok Dangerous
Leon
Toate sunt filme bune cu asasini.
Dar cel mai tare dintre toate este Leon care cred ca o sa-ti placa foarte mult.

4 răspunsuri:
| Upz0r3 explică:

Niciun film din ce ati zis voi nu este cu asasinistraight face

| LiviuCristy a răspuns:

Daca ai vazut gladiatorul, troy, stapanul inelelor, braveheart, the last samurai cele mai noi nu prea au nimic de aratatsi nu cred ca mai aparut cev bun din 2010 incoace

| Simplu876 a răspuns:

Piarati din caraibe, Gladiatorul, Cei 300 De Spartani, si Centurion

sper ca ti-am fost de folos funda?

| Simplu876 a răspuns:

Assassin creed 3 e u joc dar daca cauti bine gasesti si film funda?