| VadPorci a întrebat:

Ziceti-mi si mie cele mai "bolnave" filme horror FUNDA

9 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Filmul care m-a impresionat cel mai tare este : The hills run red dar mai sunt si :
1.Saw 1,2, 3,4, 5,6,7 (este sadic)
2.The unborn (este...tot misto )
3.A nightmare on the elmstreet (nu chiar foarte rau dar este misto)
4.The strangers (inspaimntator )
5.Casa de ceara (deasemeanea genial!)
6. Drag me to hell (are si niste parti scarboase )
7.Paranormal activity (este misto dar nu foarte infricosator...cu fantome )
8. Mirrors 1 si 2 (asta chiar merita vazut este suuuperrr)
9.The grudge (eu l-am vazut decat pe trei si nu prea este groaznic.)
10.The hauting in connecticut (asta este super si mi se pare ca era bazat pe un fapt real)
11.Friday,13th (este genial)
12. Ultima casa pe stanga ( de asemenea super)
13.The box (interesant)
14.The exorcist (este super! )
15.One missing call (interesant... dupa ce m-am uitat imi era frica sa raspund la telefon )
16.Papusa ChucHi-1, 2,3, 4 ( este misto )
17.Final Destination (erau 5 parti )
18. Orphan (genial!)
19.The Human Centipede (misto si intr-un fel scarbos )
Sunt cele mai tari filme pe care le-am vazutwinking deci o sa iti placa cu siguranta
19. Wrong torn (este misto )

| NuDauFunda a răspuns:

Nu stiu cat de bine se incadreaza in categoria horror, dar cel mai bolnav film din toate timpurile este Cannibal Holocaust. De mentionat ar fi ca regizorul a fost inchis de autoritati si apoi eliberat abia dupa ce a putut dovedi ca cele petrecute in film erau trucaje. E din '80.

| Trolli a răspuns:

Retribution, The shining, 1408, The Amityville Horror, IT, Hide and Seek, Secret Window, The Ring, The Others, Island Claws, A Clockwork Orange, Dark Water, The Fog, The Devil’s Backbone, Poltergeist, House.

| Eღilia62 a răspuns:

Saw,American Psycho, Final destination.

| xXyOnutZhXx a răspuns:

The human centipede,the grudge, shutter 2004, the ring, drag me to hell
is horror rau:-s
Vizionare placuta!

| Anonymus123 a răspuns:

Destinatie finala 1, 2, 3,4,5 sunt tare calumea... Fuunda promisa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The human centipede (miriapodul uman ), este dupa parerea mea un film bolnav, dar si Masacrul din Texas cu drujba

| iiMonster a răspuns:

American psycho e cam scary adica da e bolnavlaughing si shutter astea 2 m.au speriat pentru mine sunt destul de bolnave acum depinde de fiecare. laughing